Zvýšenie potencie ľudových prostriedkov za 3 dni

Kedysi intímne zdravotné problémy trápili najmä dospelých mužov, no teraz sa situácia zmenila. Približne každý tretí mladý mužský zástupca sa aspoň raz dostal do nepríjemnej situácie v dôsledku poklesu potencie. Tento jav sa dá ľahko vysvetliť, pretože počet faktorov, ktoré nepriaznivo ovplyvňujú zdravie mužov, rýchlo rastie.

Zvýšiť potenciu môžete nielen pomocou drahých liekov. Mnoho ľudových prostriedkov, ktoré majú pozitívny vplyv na mužské telo, sú veľmi účinné. Ak sa použije správne, potencia sa môže zvýšiť už za tri dni.

zvýšenie účinnosti ľudových prostriedkov

Dôvody na zníženie potencie

Pred štúdiom receptov a cvičením stojí za to určiť príčinu problému. Ak bol jeho vzhľad vyvolaný negatívnymi faktormi, ktoré je možné skutočne eliminovať, je možné dosiahnuť dobré výsledky v liečbe obmedzením vplyvu provokatéra na zníženie potencie. Zdravie mužov vážne ovplyvňujú:

 • alkoholické nápoje;
 • cigarety;
 • drogy;
 • znečistená atmosféra;
 • extrémne ťažká fyzická aktivita;
 • nedodržiavanie spánku;
 • nesprávna výživa;
 • duševné poruchy (depresia atď. ).

Dôležité:Tiež potenciu zle ovplyvňujú choroby a hovoríme nielen o chorobách reprodukčného systému, ale aj o narušení fungovania iných orgánov. Tento negatívny faktor je možné odstrániť až po konzultácii s odborníkom, ktorý predpíše správnu liečbu.

Zohráva nejakú úlohu výživa?

Áno, a veľmi dôležité. Existuje množstvo produktov, ktoré majú mimoriadne pozitívny vplyv na mužský genitourinárny systém:

 1. Morské plody. Morské ryby, mušle a mušle priaznivo pôsobia na potenciu. Ale ustrice sú obzvlášť silné afrodiziakum. Odporúča sa ich konzumovať surové.
 2. orechy. Užitočné budú aj vlašské orechy, mandle a bežné arašidy. Ich benefit spočíva v obsahu vitamínov B a E.
 3. Petržlen. Zlepšuje nielen sexuálne funkcie, ale aj tónuje celé telo. Je vhodné konzumovať ju surovú, pridávať do „čerstvých" šalátov.
 4. Mrkva. Jeden pohár čerstvej mrkvovej šťavy denne je mimoriadne prospešný pre sexuálne funkcie.
 5. Cibuľa a cesnak. Ovplyvňujú nielen mužskú silu, ale aj imunitný systém. Pridajte ich do obvyklého prvého a druhého chodu.
 6. Kuracie vajcia. Sú užitočné vo všetkých smeroch. Miešané vajíčka s cibuľou sú výborným stimulantom sexuálnych funkcií.
 7. paradajky. Paradajky zlepšujú fungovanie mužských pohlavných žliaz. Najlepší spôsob ich konzumácie je v tomto prípade pečené alebo vyprážané.

Ak chcete zvýšiť potenciu za tri dni, odporúča sa oprieť sa o všetky uvedené produkty. To však neznamená, že sa musíte vzdať iného jedla. Strava musí byť vyvážená. Uistite sa, že obsahuje bielkoviny, tuky a sacharidy.

Pozor:ak zriedka konzumujete alebo ste nikdy nevyskúšali žiadny produkt zo zoznamu, je vhodné si naň postupne zvyknúť. Neznáme jedlo často spôsobuje tráviace ťažkosti a potraviny, ktoré sú pre telo nové, môžu vyvolať alergie.

Ak chcete zvýšiť potenciu za tri dni, musíte dodržiavať diétu. Prísne diéty nie sú prípustné, ale nemali by ste sa ani prejedať. Jedzte štyri jedlá denne (raňajky, obed, popoludňajší čaj, večera). Občerstvenie na ovocí alebo zelenine.

Recepty ľudových prostriedkov

Ľudové lieky sú "ťažké delostrelectvo" v boji za zvýšenie potencie. Mnohé bylinky a potraviny sú silnými stimulantmi mužskej sexuálnej funkcie. Použitie týchto ľudových prostriedkov priaznivo ovplyvňuje intímne zdravie mužských predstaviteľov:

 1. Chmeľové šišky. Vezmite veľkú lyžicu sušených chmeľových šištičiek a zmiešajte s plným pohárom vriacej vody. Lúhujte štyridsať minút. Potom sceďte a nálev rozdeľte na dve polovice. Konzumujte pred raňajkami a po večeri.
 2. Zázvor s medom a orechom. Nasekajte vlašské orechy. Skombinujte ich so suchým zázvorom a prírodným medom v rovnakých množstvách. Jedzte prijaté pred raňajkami, obedom a večerou, jednu veľkú lyžicu.
 3. Odvar z koreňa ženšenu. Do nádoby nalejte pohár mrkvovej šťavy a pridajte päťdesiat gramov drveného koreňa ženšenu. Zmes priveďte do varu. Nápoj prijatý počas dňa.
 4. varená repa. Vezmite malú repu, nakrájajte ju na kocky a uvarte ju vo vysokotučnom mlieku. Je žiaduce jesť pred spaním.
 5. Odvar zo žihľavy. Sto gramov žihľavových listov nasypte do hrnca s pol litrom vody. Varte osem minút. Odvar rozdeľte na dve časti a vypite na obed a večer.
 6. koreň kalamusu. Nástroj by sa mal používať vo forme žuvačky. Pred raňajkami, obedom a večerou niekoľko minút žuvajte koreň kalamusu.

Existujú recepty na ľudové lieky, ktoré ovplyvňujú lokálne:

 1. horčičné omietky. Aby bol prietok krvi z nôh do genitálií silný, musíte chodidlá zahriať. Môžete nielen použiť zakúpené horčičné omietky, ale vyrobiť si ich doma. Zmiešajte suchú horčicu so škrobom (asi päť veľkých lyžíc každej zložky). Pridajte horúcu vodu, aby bola zmes hustá. Z hodvábneho papiera vystrihnite štyri obdĺžniky, ktoré sú o niečo dlhšie a širšie ako vaše chodidlá. Zmes natrieme na prvé dva obdĺžniky a navrch položíme druhý pár. Výsledné horčicové náplasti zabaľte do gázy a aplikujte na pätnásť minút raz denne pred spaním.
 2. Medové obklady.Tekutý med zohrejte v mikrovlnnej rúre, kým nebude teplý, ale neoparí sa. Omotajte ho gázou a naneste na spodok penisu. Kompresia by sa mala uchovávať pätnásť minút raz denne.

Pozor:ak sa po použití akéhokoľvek lieku objavia nepríjemné príznaky (kožné vyrážky, narušenie fungovania gastrointestinálneho traktu, zhoršenie pohody), prestaňte ho užívať.

Telesná výchova a masáže

Aby ste dosiahli čo najpozitívnejší výsledok, musíte ovplyvňovať telo nielen vnútorne, ale aj zvonka. V súlade s tým bude masáž užitočným opatrením, ktoré treba prijať.

Nejde len o masáž vonkajších pohlavných orgánov, ale aj o pôsobenie na celé telo či bioaktívne body. V prvom prípade môžete procedúru vykonať sami a v druhom prípade sa odporúča navštíviť profesionálneho masážneho terapeuta.

Dôležité:Sexuálne funkcie môžete zlepšiť masážou prostaty. Odporúča sa vykonať postup v kancelárii špecialistu.

Na zvýšenie potencie musíte urobiť masáž týmto spôsobom:

 1. Jednou rukou jemne masírujte penis od základne po žaluď.
 2. Pamätajte na hlavu penisu.
 3. Jemne päťkrát stlačte miešok.
 4. Zatlačte končekmi prstov oboch rúk na penis, začnite od hlavy.

Robte masáž ráno a večer po dobu desiatich minút.

Štandardné fyzické cvičenia tiež pomáhajú zvyšovať potenciu. Berte do úvahy tabuľku označujúcu optimálnu fyzickú aktivitu:

deň Cvičenia
jeden 20 drepov, napätie a uvoľnenie svalov v oblasti panvy
2 35 drepov, plávanie v bazéne, 20 zdvihov panvy v ľahu s pokrčenými nohami
3 40 zdvihov panvy v ľahu s pokrčenými nohami, plávanie v bazéne

Prevencia

Aby ste sa vyhli sexuálnym problémom, dodržujte tieto jednoduché pravidlá:

 1. Vyhnite sa alkoholu, cigaretám a drogám. Toxíny v nich obsiahnuté dramaticky znižujú účinnosť liečby a zhoršujú situáciu. Aj po liečbe je potrebné zdržať sa zlých návykov.
 2. Vyhnite sa stresovým situáciám. Psychickú impotenciu registrujú špecialisti čoraz častejšie. Ak nedokážete zharmonizovať vnútorný svet sami, mali by ste kontaktovať psychológa.
 3. Nastavte si denný režim. Spite aspoň sedem hodín, ale nie viac ako deväť. Pokúste sa ísť spať a vstávať približne v rovnakých hodinách.
 4. Nepreťažujte telo fyzicky, ale neodmietajte užitočné cvičenia. Chodenie do posilňovne, jogging, ranné cvičenie sú účinné spôsoby, ako zabrániť poklesu potencie.

Pozor:nezabudnite na celkové posilnenie tela. Jedzte vitamínové komplexy, temperujte a vzdávajte sa nezdravého jedla.